A A A K K K
людям із порушенням зору
Центр надання соціальних послуг Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області

Як отримати путівку за програмою "єОздоровлення" ?

Дата: 19.06.2024 08:14
Кількість переглядів: 18

 

Як отримати путівку за програмою "єОздоровлення" ?

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.04.2024 № 385 сім’ї з дітьми мають право взяти участь в експериментальному проєкті щодо надання дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, послуг з оздоровлення та відпочинку за принципом «гроші ходять за дитиною»:

Для участі в програмі необхідно щоб виконувалися одночасно три умови:

  • Сім’я отримує допомогу малозабезпеченим сім’ям.
  • І дитина, віком від 7 до 18 років перебуває на обліку як пільговик і інформація по ній знаходиться в Реєстрі пільговиків з діючою категорією "Дитина з багатодітної сім'ї".
  • Дитина не оздоровлювалася в дитячому центрі «Артек» в поточному році.

Або:

  • Сім’я отримує допомогу малозабезпеченим сім’ям.
  • І дитина, віком від 7 до 18 років перебуває на обліку як дитина з інвалідністю (крім підкатегорії А), (здатна до самообслуговування).
  • Дитина не оздоровлювалася в дитячому центрі «Артек» в поточному році.

Отримувач (мати, батько, або особа що їх замінює) може відправити дитину (дітей) на відпочинок в одному із закладів, що розміщені за посиланням: е-Оздоровлення. Пошук закладів для власників спеціальних банківських рахунків. За цим посиланням можна перевірити наявність отримувача і дітей в Переліку отримувачів за РНОКПП (ідентифікаційний номер). Така функція є в декількох закладках і в е-ОЗДОРОВЛЕННЯ і в ПОШУК ЗАКЛАДІВ.

Отримувач повинен відкрити картку е-Оздоровлення в Приват Банку.

Обрати заклад та подати заявку на сайті за попереднім посиланням в розділі «Пошук закладу» та, встановивши позначку навпроти тексту «е-Оздоровлення (для власників спеціальних банківських рахунків)» в обраному Закладі подати заявку у вкладці «Подати заявку»).

Після зарахування коштів на карту і протягом трьох місяців з дня зарахування використати їх в обраному самостійно Закладі.

В узгоджену з Закладом дату прибути з дитиною та оплатити за відпочинок.

Джерело: Департамент соціального захисту населення Харківської ОДА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора