A A A K K K
людям із порушенням зору
Центр надання соціальних послуг Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області

Всеукраїнське опитування

Дата: 16.01.2024 18:53
Кількість переглядів: 26

‼️Запрошуємо всіх, хто небайдужий до свого фізичного здоров'я взяти участь у опитуванні‼️

Нове дослідження показало, що вправи фізичної культури можуть покращити пам’ять та мислення дорослих людей, навіть якщо вони ведуть малорухливий спосіб життя.

З метою постійного спостереження основних показників рухової активності, визначення рівня залученості до рухової активності та здорового способу життя різних вікових груп та соціальних верств, створення та покращення умов для занять руховою активністю та спортом заплановано проведення моніторингу. 
Одним із завдань моніторингу є формування пропозицій щодо удосконалення системи залучення населення до занять руховою активністю та спортом і розроблення, на основі даних моніторингу, обґрунтованих рекомендацій для прийняття державних управлінських рішень, спрямованих на покращення якості залучення населення до занять руховою активністю та спортом.

Міністерством молоді та спортом України у співпраці з Державною службою статистики України на платформі https://survey.stat.gov.ua створено анкету для проведення онлайн опитування населення для моніторингу основних показників рухової активності різних вікових груп та соціальних верств населення, стимулюючих і стримуючих факторів. 

Надаємо посилання на анкету👇 https://survey.sportforall.gov.ua

Опитування проводиться в усіх регіонах України до 18 січня 2024 року серед різних груп населення з 18 років і до 65 років та старші.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора