A A A K K K
людям із порушенням зору
Центр надання соціальних послуг Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області

Як ветеранам і ветеранкам зробити операцію безоплатно?

Дата: 15.11.2023 20:39
Кількість переглядів: 48

Як ветеранам і ветеранкам зробити операцію безоплатно?

🔹У рамках співпраці з Національною службою здоров’я України Мінветеранів роз'яснює ветеранам і ветеранкам як за Програмою медичних гарантій можна зробити хірургічну операцію і які цивільні медичні заклади мають договір із НСЗУ Національна служба здоров'я України. Таких лікарень зараз 745 по всій Україні, зокрема 15 – приватні. 

🔹Ветерани та ветеранки в рамках пакету “Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах” можуть розраховувати на такі безоплатні послуги:
▪лабораторні дослідження (зокрема: аналізи крові, рівень цукру, аналіз сечі, тестування на гепатити, дослідження спинномозкової рідини та інші;
інструментальні обстеження (зокрема: ЕКГ, УЗД, КТ, МРТ, рентген та інші);
▪хірургічні операції;
▪знеболення на всіх етапах лікування;
▪анестезія під час проведення операцій та обстежень;
▪забезпечення ліками з Нацпереліку основних лікарських засобів та та закуплених через централізовані закупівлі МОЗ.
▪послуги реабілітації.

➡Повний перелік послуг – на сайті НСЗУ п. 20: https://contracting.nszu.gov.ua/kontraktuvannya/kontraktuvannya-2023/vimogi-pmg-2023.

🔹Заклад зобов’язаний надати безоплатну медичну допомогу ветерану, якщо він має направлення сімейного або лікуючого лікаря або його доставила бригада екстреної медичної допомоги, або він звернувся самостійно у невідкладному стані.

🔹Знайти заклад, який проводить безоплатні хірургічні втручання, можна за допомогою інформаційного дашборду за посиланням: https://is.gd/v7Ugyu. У полі фільтрів оберіть область, групу послуг “Хірургічні операції у стаціонарних умовах” та інші критерії.

📞Якщо заклад вимагає кошти за будь-які послуги або ліки, якими має забезпечити безоплатно, відповідно до договору, треба повідомити головному лікарю або на гарячу лінію НСЗУ – 16-77.

 

Джерело :  Міністерство у справах ветеранів України 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора