A A A K K K
людям із порушенням зору
Центр надання соціальних послуг Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області

Співпраця з КУ "Інклюзивно-ресурсний центр"

Дата: 03.09.2022 20:17
Кількість переглядів: 53

 

Триває співпраця фахівців відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області із спеціалістами Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області.

            В рамках надання соціальної послуги «представництво інтересів», дітям із трьох родин, які перебувають на обліку відділення соціальної роботи, спеціалісти Інклюзивно-ресурсного центру провели комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини. Метою такої оцінки є визначення особливих освітніх потреб дитини. Оцінка проводилася за заявою батьків.

          Також, спираючись на законодавство та свої професійні обов’язки, фахівці відділення соціальної роботи надають батькам консультації з питань виховання та розвитку дитини, соціальну послугу профілактики та соціального супроводу для формування та розвитку навичок відповідального батьківства, мінімізації чинників, що призводять до складних життєвих обставин.  

 

До відома!

 

Ст. 12 р. ІІІ Закону України “ Про охорону дитинства”.

Права, обов’язки та відповідальність батьків за виховання та розвиток дитини

    Виховання в сім’ї є першоосновою розвитку особистості дитини. На кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання і розвиток дитини. Батьки або особи, які їх замінюють, мають право і зобов’язані виховувати дитину, піклуватися про її здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створювати належні умови для розвитку її природних здібностей, поважати гідність дитини, готувати її до самостійного життя та праці.

  Виховання дитини має спрямовуватися на розвиток її особистості, поваги до прав, свобод людини і громадянина, мови, національних історичних і культурних цінностей українського та інших народів, підготовку дитини до свідомого життя у суспільстві в дусі взаєморозуміння, миру, милосердя, забезпечення рівноправності всіх членів суспільства, злагоди та дружби між народами, етнічними, національними, релігійними групами.

   Держава надає батькам або особам, які їх замінюють, допомогу у виконанні ними своїх обов’язків щодо виховання дітей, захищає права сім’ї, сприяє розвитку системи послуг з підтримки сімей з дітьми та мережі дитячих закладів.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора