A A A K K K
людям із порушенням зору
Центр надання соціальних послуг Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області

Скасування довідки ВПО

Дата: 25.07.2022 15:32
Кількість переглядів: 47

 

У середині квітня запрацював механізм скасування дії довідки ВПО фахівцями ЦНАП. Таке рішення може прийматися уповноваженою особою територіальної громади/ЦНАП, а саме - після надання повідомлення особою за місцем отримання довідки ВПО про повернення до покинутого постійного місця проживання (за виключенням людей, які є власниками пошкодженого або знищеного нерухомого майна спричинених військовою агресією рф і подали заявку на відшкодування відповідних втрат).

Програма Єднання заради дії  спільно з Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Stabilization Support Services  підготували корисну інфографіку  про це.

Якщо маєте правове питання, звертайтеся до контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103
За цим номером:
♦Надаються консультації та роз’яснення з правових питань
 ♦   Можна отримати інформацію щодо розташування, номери телефонів та актуальну інформацію про режими роботи бюро правової допомоги.

джерело https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid04LWKemA6VZsNHngMdBsG3Z6qxkQvy7eGdh7dju65FKVQhFyTTKxQ4KhDeQYvNmZXl&id=100064595925404


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора